Eurai į svarusEurai į svarus

Didžiosios Britanijos svaras – valiuta itin aktuali lietuviams. Juk visi turime bent keletą draugų, pažįstamų ar giminių, kurie laimės ieškoti iškeliavo būtent į Angliją. Šioje šalyje atlyginimai aukšti, todėl gyventi čia ekonomiškai šiek tiek lengviau. Kadangi eurai į svarus keičiami nuolatos, specialiai tam sukūrėme atskirą skaičiuoklę, kuria naudotis itin lengva.

Eurai į svarus keičiami ne tik keliaujant į Jungtinę Karalystę, bet ir kitais tikslais, pavyzdžiui ką nors užsisakinėjant iš šios šalies, ar paprasčiausiai manipuliuojant valiutų kursais. Vis dėlto nusprendėme Jums palengvinti ir supaprastinti šį procesą.

Jei visgi patys gyvenate Jungtinėje Karalystėje, čia skaičiuojami ne tik eurai į svarus bet galimas ir atvirkščias veiksmas. Taip pat pas mus rasite ir kitų valiutų kursus. Pati naujausia ir šviežiausia informacija apie pinigus kiekvieną dieną atnaujinama pagal Lietuvos Valstybinio Banko duomenis, todėl nesvarbu ar Jus domina eurai į svarus ar kitokie piniginiai veiksmai, pas mus visuomet rasite tai ko ieškote. www.valiutukursai.net visuomet Jūsų paslaugoms.