APIE SVETAINĘ

Visi žinome, kas yra pinigai ir ką su jais galime nuveikti. Tai – atsiskaitymo matas, kurį naudoja kiekviena valstybė. Taip jau yra, kad keliaujant, investuojant ar perkant prekes iš kitos valstybės, reikalinga valiutų skaičiuoklė. Jei dar nežinojote, kas tai yra, trumpai pristatysime. Valiutos skaičiuoklė yra nemokamas įrankis kiekvienam mūsų svetainės lankytojui. Jis skirtas patogiai peržiūrėti norimų valiutų skirtumus. Tačiau tai tikrai ne viskas, ką rasite pas mus:
 
• valiutų skaičiuoklė;
• valiutų kursai;
• valiutų kursai bankuose Lietuvoje.

Visos šios paslaugos yra teikiamos nemokamai. Tai – labai paprastas ir lengvas būdas sužinoti, ar valiutos kursas dabar yra palankiausias, nes galite stebėti kiekvienos valiutos analizę ir sekti, kada Jums būtų patogiausia keisti valiutą ar ja atsiskaityti. Kodėl verta pasitikėti www.valiutukursai.net svetaine?Mes remiamės tik pačiais naujausiais Lietuvos Banko valiutų duomenimis, kurie yra atnaujinami kiekvieną dieną. Įmonėje dirbantys specialistai pateikia tik patikimus ir išsamius valiutų kitimo grafikus. Labai paprasta tuo naudotis – šalia kiekvienos valiutos galite matyti savaitės ir mėnesio statistikos. Jos parodo, kuriomis dienomis Jūsų pasirinktos valiutos kaina buvo aukščiausia, o kada ji buvo žemiausia.

Stengiamės, kad vartotojams mūsų teikiamos paslaugos būtų ne tik nemokamos, bet taip ir patogios naudoti, nuolat atnaujinamos bei išsamios. Tai – greitas, patogus ir paprastas būtų sužinoti visas naujienas, susijusias apie valiutas ir jų vertės pakitimus.

© 2012-2015 www.valiutukursai.net

Be administracijos sutikimo griežtai draužiama kopijuoti bet kokį svetainės turinį.